صفحه اصلی > کودک و نوجوان > پارک کودکان 


     

پارک کودکان در فضای سایت اکسپو میلان 2015

 

پارک کودکان توسط تیم Reggio Children  که مرکز بین المللی برای حفاظت و حمایت از حقوق کودکان و توانایی های بالقوه خود است-  ایجاد شده است. 

به منظور آشنایی کودکان و نسل آینده با سیاره ای که در آن زندگی می کنند، در سایت اکسپو میلان، بخش هایی به کودکان اختصاص داده شده، از جمله منطقه ی موضوعی «پارک کودکان». در این منطقه کودکان با موضوع های اکسپو میلان 2015 آشنا می شوند. از آنجا که از طریق بازی، بچه ها می آموزند تا در آینده بزرگسالانی مسئول منابع سیاره زمین شوند. از جمله پروژه های ویژه ی کودکان، «سهم کودکان» Children Share  نام دارد که طی آن بچه ها با فرهنگ غذا در سراسر جهان آشنا می شوند.

     
       

پارک کودکان بر اساس گفته های سابینا کانتارلی

 

     
       
چه داستانی بازگو می شود؟      

 

انسان، گیاهان و حیوانات، یعنی تمام موجودات زنده. همگی نسبت به آینده یکدیگر وابسته و مسئول هستیم، و یک رابطه قوی بین آنها ایجاد می کند. هدف اصلی پارک کودکان، کمک به کودکان برای درک پایداری با انجام  فعالیت های هیجان انگیز و سرگرم کننده است. این ایده برای آن است که کودکان خود را شناور در یک جهان طبیعی و حتی فانتزی احساس کنند ، کمی شبیه آلیس در سرزمین عجایب، پس در حال کاوش درباره موضوعات گوناگون از زندگی بر روی سیاره زمین, لذت ببرند.