صفحه اصلی > اخبار > تازه های خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه دوم در اکسپو 2015 میلان

ارسال پیام تبریک وزیر صنعت ، معدن و تجارت به مناسبت کسب رتبه دوم در اکسپو 2015 میلان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران :

نعمت زاده، وزیر صنعت ، معدن و تجارت به مناسبت کسب رتبه دوم در اکسپو 2015 میلان ایتالیا طی ارسال نامه ای از مجموعه دست اندرکاران این رخداد تشکر و  قدردانی نمود.

متن این نامه به شرح زیر است :جناب آقای اسفهبدی


رییس محترم هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


با سلام

از آنجا که اکسپو 2015 میلان با میزبانی بیش از بیست میلیون بازدیدکننده از کلیه ملل طی شش ماه ، به موازات موضوع اصلی با عنوان "تغذیه زمین – انرژی برای حیات"،جشنواره ای از طرح های فوق العاده معماری بوده و این ماراتن جذابیت دوچندانی به این رویداد جهانی بخشید،لکن معرفی غرفه ایران از سوی هیات داوری به عنوان یکی از جذاب ترین غرفه ها با توجه به مزیت ویژه در بخش طراحی و غرفه آرایی که نشان از توان بالا،لیاقت و درایت طراحان و مجریان آن دارد که منتج به کسب مقام دوم جمهوری اسلامی ایران شده است را مایه مباهات دانسته و شایسته تقدیر میدانم.


لذا این موفقیت ارزشمند را به شما و دیگر دست اندرکاران بالاخص طراحان ، پیمانکاران ، مجریان و ناظران که قطعاً از یاری متخصصانی نیز در حوزه های ایران شناسی ، فرهنگ شناسی ، تاریخ شناسی ، کشاورزی ، صنعتی ، جامعه شناسی ، طراحی داخلی ، طراحی صحنه ، تولید ، دانش غذای سنتی در ایران و .... ، بهره مند بوده است ، تهنیت عرض نموده ، سلامت و توفیقات روزافزون شما و تمامی همکارانتان در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران و دیگر کسانی که به نحوی در کسب این موفقیت موثر بوده اند را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.


یادآوری نمایم که جهت بهره برداری در طراحی و اجرا و اداره اکسپوهای آینده لازم است فرآیند مدیریت ، طراحی ، اجرا و بهره برداری در قالب نرم افزاری مستند تهیه تا مورد استفاده آیندگان قرار گیرد.

                                                                                            محمد رضا نعمت زاده


١١:٢٩ - 1394/08/16    /    شماره : ٤٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٧٢