صفحه اصلی > اخبار > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تمبر یادبود اکسپو میلان رونمایی می‌شود

20 آگوست 2015 (پنجشنبه 29 مرداد 1394)


به گزارش ازخبرنگار اعزامی صمت به ایتالیا، کمیسر ژنرال ایران در شهرک اکسپو از رونمایی از تمبر یادبود اکسپو میلان برای روز ملی خبر داد و گفت: با هماهنگی و مجوز شورای عالی تمبر، امروز یک تمبر چهارقطعه با محوریت اکسپو میلان 2015 رونمایی خواهد شد. این تمبر از لحظه رونمایی به‌صورت سراسری در تمام جهان توزیع می‌شود. طراح این تمبر یادبود خانم میترا موسوی است که پیش از این تمبر اختصاصی یادبود مشارکت ایران در اکسپو چین را نیز طراحی کرده بود.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در مورد مهم‌ترین مهمانان پاویون ایران نیز اظهار کرد: دو وزیر ایرانی، سه نماینده مجلس و برخی معاونان وزرا امروز در جمع ما خواهند بود. ضمن اینکه مدیر ایتالیایی اکسپو به همراه وزیر اقتصاد این کشور نیز قول حضور در جشن ملی ایران را داده‌اند.
وی ادامه داد: امضای برخی تفاهم‌نامه‌های نمایشگاهی با کشور میزبان و ایجاد بسترهای جدید برای گسترش همکاری‌های دوجانبه با تمام کشورهای اروپایی از دیگر اهداف ما هستند.
رئیس نمایشگاه بین‌المللی تهران تصریح کرد: سعی داریم برنامه‌های رسمی خودمان را تا ساعت ۵ بعدازظهر به‌وقت میلان پایان بخشیم و در ادامه اجرای برنامه‌های هنری ازجمله نمایش‌های محلی و اجرای زنده سالار عقیلی را داشته باشیم.
اسفهبدی در ادامه با اشاره به اهمیت این جشن تاکید کرد: طی روزهای اخیر ما شبانه‌روز در تلاش بودیم تا مقدمات حضوری چشمگیر را همزمان با بزرگداشت ابن‌سینا کلید بزنیم. اگرچه بسیار علاقه‌مند بودیم که آقای رییس‌جمهور یا معاون اول ایشان ما را در این مراسم همراهی کنند اما با توجه به فشردگی برنامه‌های دولت این امر محقق نشد. درنهایت خوشحالیم که شرایط برای حضوری پررنگ و اثربخش فراهم است و انشالله امروز به‌خوبی ظاهر می‌شویم.


١٢:٣١ - 1394/05/29    /    شماره : ٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٢١٤٧